Rekrutacja

Aktualności

Drodzy Państwo, kandydaci i kandydatki, rodzice,

szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji załączamy poniżej.

Komunikaty dot. rekrutacji:

Informatory

Czesne, wpisowe

Podstawowa kwota czesnego:

 • 1100 złotych miesięcznie.

Wysokość wpisowego:

 • 1000 złotych.

  Numery kont bankowych (Santander Consumer Bank S.A.):
  OLPI: 08 1500 2051 1220 5051 3252 0000
  LSP: 45 1500 2051 1220 5051 2499 0000

  O czym marzysz?

  Zapewne marzysz o szkole, w której będziesz się czuć dobrze, gdzie będziesz realizować swoje pasje i zainteresowania. Jesteśmy kameralną wspólnotą, która się składa z dwóch szkół – Ogólnokształcącego Liceum Programów Indywidualnych oraz Liceum Sztuk Plastycznych. Tu nie zginiesz wśród tłumu, u nas panuje przyjazna atmosfera, nauczyciele są sympatyczni, dzielą się swoimi pasjami i prowadzą ciekawe lekcje. Trafisz do grona fajnych ludzi, którzy są różni, mają różne zainteresowania, ale trzymają się razem, bo jest nas niewielu. Nasza społeczność liczy około 150 osób, więc można poznać się dobrze, zaprzyjaźnić i znaleźć bratnie dusze. Twoja klasa będzie niewielka, więc będziesz w niej ważnym elementem, którego nikt nie przegapi.

  Kim jesteś?

  Żeby Cię poznać, chcemy usłyszeć o Twoich zainteresowaniach, pasjach, sposobie spędzania wolnego czasu, a także oczekiwaniach wobec szkoły. Wysłucha Cię wnikliwie i Twoich rodziców Siergiej Rusiecki, znakomity człowiek wielu talentów, który zajmuje się rekrutacją i opiekuje się kandydatami, nowymi uczniami oraz uczniami z zagranicy.

  UKR Любий друже, якщо ти з України, і перебуваєш у Польщі, будь ласка, не сумнівайся, ти маєш право вчитися в польській школі, не соромся зв’язатися, ми говоримо українською та російською мовами.           

  BLR Дарагі сябра, калі ты з Беларусі, і знаходзішся ў Польшчы, калі ласка, не сумнявайся, ты маеш права вучыцца ў польскай школе, не саромейся звязацца з намі, мы размаўляем на беларускай і рускай мовах.

  Czego potrzebujesz?

  Pierwsze koty za płoty! Przed rozpoczęciem roku szkolnego będziesz uczestniczyć w warsztatach integracyjnych, w trakcie których poznasz innych nowych uczniów, wychowawców, nauczycieli i tych, którzy zadomowili się już na dobre i pomogą Ci się zaaklimatyzować, dokonać pierwszych wyborów przedmiotów i wychowawcy. Pierwszego września nie będziesz już „nowy”, ale już „swój” i wśród „swoich”.

  W sprawie rekrutacji kontaktuj się:

  z Siergiejem Rusieckim: 502-316-784 lub e-mail: rekrutacja@olpi.pl

  Informacje nt. ulg w czesnym oraz wniosek o ulgi znajdują się na naszej stronie w sekcji Strefa ucznia.